گروه تک وست

تِک وِست تجمیع مناسبی از شایستگی های محوری شرکت های زیر مجموعه همچون سرمایه انسانی متخصص و نوآور، اعتبار، امکان ارائه خدمات و راهکارهای جامع نرم افزاری و سخت افزاری را در خود جای داده است و در حوزه های بانکداری، پرداخت، دولت الکترونیک، سامت، نفت و گاز و پتروشیمی فعالیت دارد

شرکت سرمایه گذاران فناوری با نام تجاری تک وست، به عنوان یکی از بازیگرانِ اصلی بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات، با تکیه بر سرمایه انسانی خود عامل رشد و بالندگی مجموعه طی سالیان فعالیت می باشد. تِک وِست سرمایه گذاری و توسعه ی کسب و کارهای متنوع و پایدار مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات را مأموریت خود می داند. تِک وِست تجمیع مناسبی از شایستگی های محوری شرکت های زیر مجموعه همچون سرمایه انسانی متخصص و نوآور، اعتبار، امکان ارائه خدمات و راهکارهای جامع نرم افزاری و سخت افزاری را در خود جای داده است و در حوزه های بانکداری، پرداخت، دولت الکترونیک، سامت، نفت و گاز و پتروشیمی فعالیت دارد. از شرکت های زیر مجموعه هولدینگ تکوست می توان به شرکت های توسن، فن افزار، سها، داده کاوان، TLS، تحلیلگران، توسن خلیج فارس، سیمرغ تجارت، رای دانا، گاتا، زمین هوشمند آینده و تدبیر اشاره کرد که در حوزه های مختلفی فعالیت دارند.

شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری نگین با نام تجاری شناخته شده ی توسن (از زیر مجمعه های هولدینگ تک وست می باشد)، با هدف ارائه راهکارهای نوین فناوری اطلاعات در حوزه بانکی و مالی تاسیس شده است. توسن نخستین ارائه کننده سیستم یکپارچه بانکداری اسلامی ( core banking ) است که طی سالیان فعالیت خود نقش به سزایی در توسعه ابزارها و راهکارهای بانکداری مدرن در ایران داشته است. مجموعه ای توانمند و متشکل از نیروی انسانی خبره که علاوه بر پیشتازی در بازار فناوری اطلاعات بانکی، راهگشای بسیاری از کسب و کارهای امروز بوده که همه از روحیه کارآفرینی بنیان گذاران این شرکت سرچشمه می گیرد.

شرکت همراه هوشمند آینده (اسمارت کام) نیز یکی از شرکتهای هولدینگ تک وست بوده که با تکیه بر دانش، تجربه و فناوری دیگر شرکت های گروه، در نظر دارد خدمات نوینی در حوزه راهکارهای مالی و پرداخت مبتنی بر تلفن همراه ارائه نماید.