اسمارت کام را بشناسید

این شرکت از جمله شرکت های هلدینگ سرمایه گذاران فناوری تک وست است که ظرف ۱۵ سال گذشته به عنوان یکی از بازیگران اصلی بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد که همگام با توسعه فناوری روز دنیا فرصت آفرینش آینده ای چشمگیر را برای کارآفرینان و سرمایه گذاران کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات فراهم آورده است.

شرکت همراه هوشمند آینده در سال 95 با هدف ارائه خدمات مالی امن در بستر تلفن های همراه تأسیس شد و بدین منظور اقدام به دریافت مجوز اپراتور مجازی تلفن همراه از سازمان تنظیم مقررات رادیویی نمود. این شرکت از جمله شرکت های هلدینگ سرمایه گذاران فناوری تک وست است که ظرف 15 سال گذشته به عنوان یکی از بازیگران اصلی بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد که همگام با توسعه فناوری روز دنیا فرصت آفرینش آینده ای چشمگیر را برای کارآفرینان و سرمایه گذاران کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات فراهم آورده است.

اپراتور مجازی تلفن همراه (Mobile Virtual Network Operator) نوعی ارائه دهنده خدمات بیسیم است که همانند اپراتورهای حقیقی اقدام به ارائه سرویس به مشترکین نموده و خدماتی مانند مکالمه، پیامک، اینترنت و سایر خدمات ارزش افزوده را در سبد محصولات خود به مشتریان عرضه می کند. تنها تفاوت بین اپراتور مجازی و حقیقی در ایجاد زیرساخت های شبکه گسترده مخابراتی است، بدین صورت که اپراتور مجازی از زیرساخت های یکی از اپراتورهای حقیقی برای سرویس دهی به مشترکین خود بهره می گیرد. از سوی دیگر اپراتور مجازی این فرصت را دارد که بجای تمرکز بر روی گسترش شبکه دسترسی، به تنوع خدمات و گسترش خدمات ارزش افزوده (VAS) می پردازد.